در حال نمایش 3 نتیجه

4,000,000 تومان
ظرفیت تمام شد!
دوره-آموزشی-مترجم-شو-محمد-کارمی
2,800,000 تومان
ظرفیت تمام شد!
کتاب-آموزش-مکالمه-عربی-عراقی-احچی-عراقی-محمد-کارمی

یادگیری زبان عربی برای برخی دشوار می نماید. اما یادگیری این زبان بسیار مهم و حیاتی است. اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان فصیح و شیوای عربی هستید همراه ما باشید. دوره های آموزشی زبان عربی در اینجا به صورت یک پکیج کامل آماده استفاده است. دوره های آموزشی مکالمه عربی، عربی در سفر، آموزش عربی برای تجارت، عربی برای اربعین و … . شما دنبال چه مبحثی از آموزش عربی هستید؟

دوره های آموزش زبان عربی وقتی کامل است که مربی آنها را به صورت تصویری، همراه با تلفظ و شیوه نوشتن کلمه آموزش دهد. در اینجا تمامی این مباحث به صورت دقیق رعایت شده است.

پشتیبانی آموزش

از جمله ویژگی های مهمی که دوره های آموزش زبان عربی باید داشته باشند پشتیبانی است. یعنی پس از اینکه شما عربی را فراگرفتید، باید بتوانید تمرین کنید و استاد بر تمرین شما نظارت داشته باشد. آموزش دیدن عربی بدون استاد ماهر، یعنی طی کردن یک مسیر اشتباه.

برای یادگرفتن عربی چه مکالمه و چه قواعد نیازمند تمرین و مداومت است. در مباحث این دوره شما عناوینی نظیر تعارفات روزانه در زبان عربی را فرا می گیرید. علاوه بر این معرفی خودتان به زبان عربی را یاد خواهید گرفت. می توانید از دیگران به عربی سوال بپرسید. شما می توانید از دیگران چیزی درخواست کنید به عربی. می توانید به دیگران به زبان عربی امر و نهی کنید و … .

کتاب آموزش لهجه عراقی

از جمله مهمترین ویژگی های دوره عربی کارمی، همراهی کتاب با این دوره است. یعنی کسانی که دوره را می خرند، کتاب آموزش لهجه عراقی به همراه فایل های صوتی کتاب نیز برای آنها ارسال می شود.

آموزش زبان عربی به شیوه محمد کارمی، متفاوت از سایر اساتید است. این آموزش دهنده جوان و با انرژی، شما را به صورت دقیق و کاربردی با مکالمه آشنا می کند. از شما تمرین و ممارست می خواهد. به شما در مسیر یادگیری انرژی می دهد و خلاصه یک استاد همراه خوب برای شما است.

دوره آموزش عربی برای چه کسانی مفید است؟

دوره های آموزش مکالمه به زبان عربی برای همه کسانی که میخواهند عربی صحبت کنند مفید است. آنهایی که در این دوره ها شرکت می کنند در نهایت عربی حرف زدن را به صورت کامل فرا می گیرند. آنها می توانند عربی را همانند مردم عرب زبان منطقه خاورمیانه صحبت کنند. علی الخصوص لهجه عربی که مردم منطقه عراق دارند.

علاوه بر این دوره های آموزش مکالمه به زبان عربی برای کسانی که میخواهند از عربی به درآمد برسند نیز بسیار مفید است. در بخش های مختلف درباره این موضوع سخن گفته ایم. اما به صورت خلاصه می توان از مترجمی زبان عربی، لیدری تورهای عرب زبان، گردشگری سلامت، ترجمه آنلاین یا همزمان و همچنین از ترجمه متون و سایت های فارسی به عربی و بالعکس کسب درآمد کرد.

چرا محمد کارمی بهترین مدرس مکالمه عربی در ایران است؟

تاکنون بیش از 22 هزارنفر در دوره های آموزشی رایگان مکالمه به زبان عربی شرکت کرده اند. در این دوره های رایگان که عموما بیش از سه جلسه است، مباحث پایه مکالمه به زبان عربی آموزش داده می شود. مخصوصا در ایام اربعین که نیاز فوری بسیاری از مردم مسلمان در سفر اربعین با یادگیری عربی حرف زدن تامین می شود. محمد کارمی به عنوان بزرگترین مدرس مکالمه عربی در ایران، گسترده عظیمی از مخاطبان را با عربی حرف زدن آشنا کرده است.

تاکنون بیش از 4500 نفر در دوره های آموزشی او به عنوان «دانشجو» شرکت کرده اند. دامنه مخاطبان صفحات فضای مجازی او به بیش از 130 هزارنفر می رسد. شیوه خاص محمد کارمی در آموزش زبان عربی و همچنین طی کردن مسیر مکالمه عربی از ارتباط مستقیم با عرب زبانان جزو ویژگی های شاخص اوست.

در دوره های آموزشی مکالمه به زبان عربی محمد کارمی چه ویژگی هایی نهفته است؟

دوره های آموزشی مکالمه به زبان عربی محمد کارمی به صورت ویدیوهای آموزشی مفصل ضبط شده است. در هر جلسه تمرینات مفصلی قرار داده شده است. این تمرینات تا رسیدن به نتیجه و یادگیری عربی توسط «دانشجو» پیگیری می شود. در کنار این دوره های آموزشی، صوت های آموزشی مکالمه نیز به دانشجویان دوره ها داده می شود. کتاب آموزش مکالمه عربی نیز، که به صورت اختصاصی تالیف شده است به همراه فایل های صوتی، در مسیر یادگیری به دانشجویان داده می شود که بسیار خاص و تاثیرگذار است. دوره های آموزشی محمد کارمی شامل ضمانت است! یعنی اگر شما بعد از دیدن دوره و انجام تمرینات، عربی را فرانگرفتید، هزینه دوره به شما پس داده می شود.

پشتیبانی جزو آن ویژگی های خاص دوره های آموزش مکالمه به زبان عربی محمد کارمی است. یعنی پشتیبانان دوره ها با صبر و حوصله فراوان مشکلات احتمالی شما را برطرف می کنند.

کدام دوره آموزش زبان عربی محمد کارمی را بخریم؟

با توجه به مسیر یادگیری عربی و همینطور میزان علاقه شما به این زبان می توانیم برای شما پیشنهاداتی داشته باشیم. اگر می خواهید بتوانید عربی را برای حرف زدن و مکالمات روزمره فرابگیرید، دوره عربی پلاس یا پکیج کامل را به شما پیشنهاد می دهیم. با خرید این دوره شما می توانید عربی را صحبت کنید. مکالمات روزمره عربی را مسلط شوید. بتوانید در هتل عربی صحبت کنید و به عربی تاکسی بگیرید. خرید کردن به زبان عربی را مسلط شویند و اعداد و لغات عربی روزمره که مورد نیاز است را یاد میگیرید و می توانید به عربی تکلم کنید.

اما اگر شما میخواهید از عربی کسب درآمد کنید، دوره مترجم شو را به شما پیشنهاد می کنیم. دوره مترجم شو، دوره ای است که شما به پولسازی از عربی هدایت می کند. یعنی شما بعد از دیدن این دوره با پشتیبانی های آموزشی و کامل، می توانید به عنوان یک مترجم نقش آفرینی کنید. درآمدزایی از مترجمی عربی هم که دیگر نیاز به توضیح ندارد!

تفاوت عربی پلاس و بسته کامل مکالمه عربی چیست؟

دوره عربی پلاس و بسته کامل مکالمه عربی، در نسخه فیزیکی کتاب تفاوت دارد. یعنی به همراه بسته کامل مکالمه عربی، نسخه فیزیکی کتاب نیز برای شما ارسال می شود. البته پیشنهاد میکنیم حتما قبل خرید بسته کامل، در پشتیبانی ارتباط بگیرید. ممکن است موجودی کتاب آموزش مکالمه به لهجه عراقی به اتمام رسیده باشد!

آیا با خرید این دوره ها می توانیم عربی حرف بزنیم؟

بله، یقینا هدف از دیدن آموزش ها در دوره آموزشی مکالمه به زبان عربی، همان عربی حرف زدن است. ما میخواهیم شما را به زبان عربی و مخصوصا مکالمه عربی به لهجه عراقی مسلط کنیم.

آیا آموزش زبان عربی همانند چیزی است که در مدرسه فراگرفته ایم؟

اصلا و ابدا اینطور نیست. شرح مشکلات سیستم آموزشی ما از این مطلب خارج است. اما یقینا شما بعد از حداقل 6 سال یادگیری زبان انگلیسی و عربی در مدرسه، نمی توانید حتی چند کلمه انگلیسی و عربی صحبت کنید. به همین دلیل است که انتقادات سنگینی در این زمینه به سیستم آموزشی وارد است. اما شیوه آموزشی اینجا به صورت خلاصه و مفید است. یعنی آموزش در سریعترین حالت ممکن و یاد دادن گرفتن عربی به صورت تعاملی مسئله ای است که در دوره های آموزشی مکالمه به زبان عربی محمد کارمی دیده شده است.