مشاهده همه 4 نتیجه

دوره مترجم شو

بدون امتیاز 0 رای
2,800,000 تومان
35%تخفیف
دوره-آموزش-مکالمه-عربی-پلاس-به-همراه-کتاب-کارمی
1,850,000 1,200,000 تومان
50%تخفیف
دوره-عربی-پلاس-آقای-کارمی

دوره آموزش مکالمه عربی پلاس

فول پکیج آموزش عربی
5.00 2 رای
1,500,000 748,000 تومان

یادگیری زبان عربی برای برخی دشوار می نماید. اما یادگیری این زبان بسیار مهم و حیاتی است. اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان فصیح و شیوای عربی هستید همراه ما باشید. دوره های آموزشی زبان عربی در اینجا به صورت یک پکیج کامل آماده استفاده است. دوره های آموزشی مکالمه عربی، عربی در سفر، آموزش عربی برای تجارت، عربی برای اربعین و … . شما دنبال چه مبحثی از آموزش عربی هستید؟

دوره های آموزش زبان عربی وقتی کامل است که مربی آنها را به صورت تصویری، همراه با تلفظ و شیوه نوشتن کلمه آموزش دهد. در اینجا تمامی این مباحث به صورت دقیق رعایت شده است.

پشتیبانی آموزش

از جمله ویژگی های مهمی که دوره های آموزش زبان عربی باید داشته باشند پشتیبانی است. یعنی پس از اینکه شما عربی را فراگرفتید، باید بتوانید تمرین کنید و استاد بر تمرین شما نظارت داشته باشد. آموزش دیدن عربی بدون استاد ماهر، یعنی طی کردن یک مسیر اشتباه.

برای یادگرفتن عربی چه مکالمه و چه قواعد نیازمند تمرین و مداومت است. در مباحث این دوره شما عناوینی نظیر تعارفات روزانه در زبان عربی را فرا می گیرید. علاوه بر این معرفی خودتان به زبان عربی را یاد خواهید گرفت. می توانید از دیگران به عربی سوال بپرسید. شما می توانید از دیگران چیزی درخواست کنید به عربی. می توانید به دیگران به زبان عربی امر و نهی کنید و … .

کتاب آموزش لهجه عراقی

از جمله مهمترین ویژگی های دوره عربی کارمی، همراهی کتاب با این دوره است. یعنی کسانی که دوره را می خرند، کتاب آموزش لهجه عراقی به همراه فایل های صوتی کتاب نیز برای آنها ارسال می شود.

آموزش زبان عربی به شیوه محمد کارمی، متفاوت از سایر اساتید است. این آموزش دهنده جوان و با انرژی، شما را به صورت دقیق و کاربردی با مکالمه آشنا می کند. از شما تمرین و ممارست می خواهد. به شما در مسیر یادگیری انرژی می دهد و خلاصه یک استاد همراه خوب برای شما است.