برای تقویت زبان عربی، بهترین روش، تمرین و مکالمه است. جملات مورد استفاده و کاربردی عربی در منزل، بهترین جمله هایی هستند که می توان برای هرچه روان تر صحبت کردن زبان عربی از آنها استفاده کرد.

در این بخش از ابزار های تقویت زبان عربی، قصد داریم شما را با جملاتی آشنا کنیم. که در منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این جملات کاربردی عربی، در عین کوتاهی بسیار به کار شما می آید. به ثبت لغات در حافظه شما نیز کمک می کند.

از طرفی تمرین مکالمه با جملات کاربردی عربی، به بهتر شدن گرامر و شناخت قواعد در جمله نیز کمک می کند. تمام این موارد به علت تاکید بر آموزش مکالمه محور اشاره می کند. به همین دلیل است که آموزش های مکالمه محور نتیجه بهتری می دهد.

 

بعض الجمل السهله اللی یمکن تستخدمها بالبیت لتمارس لهجه العراقیه:

چند جمله ساده که می توانید در خانه برای تمرین لهجه عراقی استفاده کنید:

انسل شعرک : موهاتو شونه کن

فرچ اسنانک : مسواک بزن

اغسل وجهک : صورتت رو بشور

علی صوتک : صداتو بلند کن

نظف غرفتک : اتاقتو تمیز کن

افتح کتابک : کتابتو باز کن

باوع علیه : بهم نگاه کن

احترم نفسک : احترام خودتو نگه دار

ممکن تساعدنی : میشه بهم کمک کنی

وین افلوسک : پولت کجاست

گول آسف : بگو ببخشید

شنو الی صار : چی شد؟

 

نکته: بهتر است برای تسلط بیشتر روی این جملات کاربردی عربی، بعد از حفظ جملات، در منزل و در حال مکالمه، آنها را به کار ببرید.

 

برای مشاهده نمونه جملات کاربردی بیشتر به کانال تلگرامی استاد کارمی به آدرس https://t.me/mohammadkaremii سر بزنید.

 

دوره مکالمه عربی پلاس

زبان عربی، زبان قرآن است و امروزه کاربرد های زیادی در حوزه های مختلف دارد. من، محمد کارمی با سابقه 8 سال ترجمه و تدریس در حوزه های توریسم درمانی، لیدری، مترجمی و تدریس خصوصی، بسته مکالمه ای را آماده کردم که عربی پلاس نام دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن عربی را یاد بگیرند. برای خرید این دوره با قیمت بسیار پایین و مناسب، بر روی این لینک کلیک کنید.

  خرید دوره مکالمه عربی پلاس

چقدر این مطلب رو دوست داشتین؟