تا به حال در بخش ابزار های تقویت زبان عربی، سعی شده. تا مواردی که در مکالمه و یادگیری زبان عربی، بیشترین کاربرد را دارند. به شما معرفی کنیم. تسلط بر مکالمه عربی، تنها با تسلط بر چند موضوع دیگر امکان پذیر می شود. تسلط بر لغات، صرف افعال و قواعد زبان عربی. البته تمرکز ابزار های معرفی شده برای تقویت مکالمه به شما عزیزان، بیشتر بر گویش عراقی بوده است. به همین دلیل است. که بسیاری از جملات و کلمات آورده شده، با عربی فصیح تفاوت دارد. در این بخش قصد داریم. شما را با لغاتی که برای مکالمه عربی در بازار آرایشی، به کار می آید، آشنا کنیم.

در این متن، مثل بخش قبلی کلمات کاربردی در بازار طلا و جواهر، فقط به بررسی کلمات می پردازیم و هیچ جمله ای به شما نخواهیم داد. پیشنهاد می شود، با توجه به لغات داده شده، تلاش کنید. تا جملات مکالمه عربی در بازار آرایشی و بهداشتی را خودتان بگویید. این کار علاوه بر آموزش لغت، نوعی تمرین برای مکالمه نیز به شمار می رود.

 

روج/حمره: رژ لب
روج سائل: رژ مایع
روج جاف: رژ جامد
اظافر صناعیۀ: ناخن مصنوعی
ظلال: سایه چشم
فرشۀ حواجب: براش ابرو
برایمر: پرایمر
بوکس مکیاج: جعبه آرایشی
مثبت مکیاج: تثبیت کننده آرایش
مزیل مکیاج: پاک کننده آرایش
آیلاینر: خط چشم
قلم حواجب: مداد ابرو
تحدید شفایف: خط لب
بوکس طقم مکیاج: جعبه ست آرایشی
سیروم الحواجب و الرموش: سرم ابرو و مژه
ملقط: موچین

 

تقریبا تمام کلماتی که برای مکالمه عربی در بازار آرایشی و بهداشتی به کار شما می آید. با ترجمه عربی در این قسمت آورده شده است. با حفظ این لغات و استفاده از آنها می توانید، نیاز های مشتریان عرب زبان خود را بفهمید و به آنها خدمات بهتری ارائه دهید.

 

برای مشاهده نمونه کلمات و جملات کاربردی بیشتر و استفاده از ویس تلفظ همین کلمات، به کانال تلگرامی استاد کارمی به آدرس https://t.me/mohammadkaremii  بپیوندید.

 

دوره مکالمه عربی پلاس

زبان عربی، زبان قرآن است و امروزه کاربرد های زیادی در حوزه های مختلف دارد. من، محمد کارمی با سابقه 8 سال ترجمه و تدریس در حوزه های توریسم درمانی، لیدری، مترجمی و تدریس خصوصی، بسته مکالمه ای را آماده کردم که عربی پلاس نام دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن عربی را یاد بگیرند. برای خرید این دوره با قیمت بسیار پایین و مناسب، بر روی این لینک کلیک کنید.

  خرید دوره مکالمه عربی پلاس

5/5 - (1 امتیاز)