از مهمترین لغاتی که در مکالمه به هر زبانی، یادگیری آنها مهم و حائز اهمیت است. کلمات مربوط به رنگ هاست. رنگ ها به عربی، جزو آن دسته از لغات هستند، که برای هر فردی که روی مکالمه عربی تمرکز کرده است. یادگیری آنها از اولویت ها به شمار می رود. یادگیری رنگ ها به عربی، برای مکالمات روزمره، خرید و فروش محصولات مختلف در کشور های عربی و یا فروختن کالا به مسافرین عرب زبان در ایران مورد نیاز است. همچنین رنگ ها از موارد اولیه ای هستند. که در یادگیری هر زبانی، به آموزش آنها پرداخته می شود. در این متن ترجمه عربی رنگ های مختلف برای شما آورده شده است.

 

لون / اِلوان : رنگ / رنگ ها :

ازرَگ / زرگا : آبی

احمَر / حَمرا : قرمز

اصفَر / صَفرا : زرد

اسوَد / سُودا : مشکی

ابیض / بَیضا : سفید

بنَفسَجی : بنفش

پرتقالی : نارنجی

قهوائی : قهوه ای

اخضَر/ خَضرا : سبز

 

سعی کنید این نمونه رنگ ها به عربی، که بیشتر به گویش عراقی نزدیک هستند را به خاطر بسپارید. سعی کنید در جملات مختلف آنها را به کار ببرید و مورد استفاده قرار دهید. تا در حافظه بلند مدت تان ثبت شود و در مکالمات عربی خود به مشکل بر نخورید. همانطور که می دانید، از عوامل موثر در حفظ لغات تکرار آنهاست.

برای مشاهده نمونه کلمات و جملات کاربردی بیشتر، در کانال تلگرامی استاد کارمی به آدرس https://t.me/mohammadkaremii  عضو شوید.

 

دوره مکالمه عربی پلاس

زبان عربی، زبان قرآن است و امروزه کاربرد های زیادی در حوزه های مختلف دارد. من، محمد کارمی با سابقه 8 سال ترجمه و تدریس در حوزه های توریسم درمانی، لیدری، مترجمی و تدریس خصوصی، بسته مکالمه ای را آماده کردم که عربی پلاس نام دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن عربی را یاد بگیرند. برای خرید این دوره با قیمت بسیار پایین و مناسب، بر روی این لینک کلیک کنید.

  خرید دوره مکالمه عربی پلاس

5/5 - (1 امتیاز)