تا به حال در بخش ابزار های تقویت زبان عربی، سعی شده است. تا مواردی که در مکالمه و یادگیری زبان عربی، بیشترین کاربرد را دارند. به شما معرفی کنیم. تسلط بر مکالمه عربی، تنها با تسلط بر چند موضوع دیگر امکان پذیر می شود. تسلط بر لغات، صرف افعال و قواعد زبان عربی. البته تمرکز ابزار های معرفی شده برای تقویت مکالمه به شما عزیزان، بیشتر بر گویش عراقی بوده است. به همین دلیل است که بسیاری از جملات و کلمات آورده شده، با عربی فصیح تفاوت دارد. در این بخش قصد داریم. شما را با لغاتی که برای مکالمه عربی در بازار طلا و جواهر، به کار می آید. آشنا کنیم.

در این متن، برخلاف بخش های قبلی، هیچ جمله ای به شما داده نمی شود. فقط لغات بیان می شود. پیشنهاد می شود با توجه به لغات داده شده، تلاش کنید تا جملات مکالمه عربی در بازار طلا را خودتان بگویید. این کار علاوه بر آموزش لغت، نوعی تمرین برای مکالمه نیز به شمار می رود.

 

مجوهرات: جواهرات

زارگون: نگین

ذهب: طلا

فضه: نقره

نحاسی: مسی

الماس: الماس

لؤلؤ: مروارید

فالصو (ذهب برازیلی): بدلیجات

تخم: سرویس

اگلاده: گردنبند

اسوار: دستبند

محبس: انگشتر

ابتوت: النگو

شباحیات: مچ‌بند

خلخال (حجل): پابند

سبحه: گردنبند روی لباس

زنادیات: بازوبند

 

تقریبا تمام کلماتی که برای مکالمه عربی در بازار طلا و جواهر به کار شما می آید. با ترجمه عربی در این قسمت آورده شده است. با حفظ و استفاده از این کلمات می توانید. نیاز های مشتریان عرب زبان خود را بفهمید و به آنها خدمات بهتری ارائه دهید.

 

برای مشاهده نمونه کلمات و جملات کاربردی بیشتر، در کانال تلگرامی استاد کارمی به آدرس https://t.me/mohammadkaremii  عضو شوید.

 

دوره مکالمه عربی پلاس

زبان عربی، زبان قرآن است و امروزه کاربرد های زیادی در حوزه های مختلف دارد. من، محمد کارمی با سابقه 8 سال ترجمه و تدریس در حوزه های توریسم درمانی، لیدری، مترجمی و تدریس خصوصی، بسته مکالمه ای را آماده کردم که عربی پلاس نام دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن عربی را یاد بگیرند. برای خرید این دوره با قیمت بسیار پایین و مناسب، بر روی این لینک کلیک کنید.

  خرید دوره مکالمه عربی پلاس

5/5 - (1 امتیاز)