تا به حال در بخش ابزار های تقویت زبان عربی، سعی شده تا مواردی که در مکالمه و یادگیری زبان عربی، بیشترین کاربرد را دارند. به شما معرفی کنیم. تسلط بر مکالمه عربی، تنها با تسلط بر چند موضوع دیگر امکان پذیر می شود. تسلط بر لغات، صرف افعال و قواعد زبان عربی. البته تمرکز ابزار های معرفی شده برای تقویت مکالمه به شما عزیزان، بیشتر بر گویش عراقی بوده است. به همین دلیل است. که بسیاری از جملات و کلمات آورده شده، با عربی فصیح تفاوت دارد. در این بخش قصد داریم تا شما را با کلمات مربوط به صبحانه به عربی آشنا سازیم.

در این متن، مثل بخش قبلی کلمات کاربردی در بازار لوازم آرایشی، فقط به بررسی کلمات می پردازیم و هیچ جمله ای به شما نخواهیم داد. پیشنهاد می شود، با توجه به لغات داده شده، تلاش کنید. تا معانی کلمات صبحانه به عربی را خودتان بگویید. این کار علاوه بر آموزش لغت، نوعی تمرین برای مکالمه نیز به شمار می رود.

ریوگ: صبحانه

خبز: نان

صمون: نان ساندویچی

أمربه: مربا

جبن: پنیر

گیمر: خامه

زبد: کره

حلیب: شیر

بیض: تخم مرغ

عسل: عسل

چای: چای

موردتلا: کالباس

هریسه: حلیم

محلبی: فرنی

نکته: سعی کنید با به خاطر سپردن این لغات، در مکالمات روزمره خود کلمات مربوط به صبحانه به عربی را مورد استفاده قرار دهید. این کار به تثبیت معنی لغات در حافظه شما و مهارت مکالمه به زبان عربی نیز کمک می کند.

برای مشاهده نمونه کلمات و جملات کاربردی بیشتر و استفاده از ویس تلفظ کلمات، به کانال تلگرامی استاد کارمی به آدرس https://t.me/mohammadkaremii  بپیوندید.

دوره مکالمه عربی پلاس

زبان عربی، زبان قرآن است و امروزه کاربرد های زیادی در حوزه های مختلف دارد. من، محمد کارمی با سابقه 8 سال ترجمه و تدریس در حوزه های توریسم درمانی، لیدری، مترجمی و تدریس خصوصی، بسته مکالمه ای را آماده کردم که عربی پلاس نام دارد و مخصوص کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن عربی را یاد بگیرند. برای خرید این دوره با قیمت بسیار پایین و مناسب، بر روی این لینک کلیک کنید.

  خرید دوره مکالمه عربی پلاس

4/5 - (2 امتیاز)